Velikonoční dekorace- zajíček (zvládne i začátečník)

V tomto videu Vám ukáži, jak uháčkovat velikonoční dekoraci a to zajíčka. Tento návod je velmi jednoduchý, rychlý a zvládne ho určitě i začátečník.

Zajíčka můžete využít jako stojánek na vajíčko anebo jako jsem použila já- mini vázičku. Nechala jsem si z vaření půlku skořápky a do ní jsem si nalila trošičku vody, kde jsem dala drobné kytičky. Dále místo kytiček si můžete s dětmi zasét do skořápky řeřichu a pozorovat každý den, jak semínka rostou. Mého Ríšu tady toto velmi bavilo a každé ráno jsme se společně dívali, jak zajíček zase povyrost :).

Pokud neumíte ještě háčkovat, nevadí! Vytvořila jsem pro Vás eBook zdarma, kde najdete základy háčkování. S těmito základy tohoto zajíčka určitě zvládnete !

Budu moc ráda, když se připojíte do mé soukromé skupiny na Facebooku. Zde bude místo pro Vaše dotazy a hlavně fotky Vašich výtvorů, které uháčkujete podle mých návodů. 

  • Na zajíčka jsem použila bavlněnou šňůru Bobbiny 5 mm a háček 10 mm, dřevěný korálek (pokud nebudete mít, můžete si místo korálku udělat malou bambuli)

100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.