Můj příběh

V roce 2014 se zrodila touha uháčkovat čepici. Měl to být dárek pro mého v té době ještě přítele. Chtěla jsem mu udělat radost něčím originálním a praktickým. Začala jsem tedy háčkovat a ponořila jsem se do toho natolik, že mě to drží až do teď.

družba čepice

Jelikož se už dlouho věnuji lezení na stěně a skalách má touha byla tyto dvě věci spojit. Chtěla jsem vytvořit něco originálního, co se jen tak nevidí. Vymyslela jsem si zatím jen v hlavě háčkovaný pytlík na magnesium.

Nebylo to vůbec jednoduché. Pořád jsem háčkovala a několikát jsem začínala úplně od začátku. 

Vymýšlela jsem, jak vše ušít, aby to bylo hlavně funkční. Nakonec se to povedlo! Měla jsem neskutečnou radost. (Dokonce se můj pytlík na bedrech našeho závodníka podíval do finále Mistroství světa. Boží pocit se na něj dívat v televizi. (Dost chlubení!) :-D

 

příběh 2Po nějaké době tvoření mi došlo, že mi pořád něco chybí. Nějaká ,,tvář" mých výrobků. Chyběl mi na mých produktech štítek ! Lámala jsem si hlavu, jak se tedy má značka bude jmenovat. V té době jsem dělala opravdu dost pytlíků na magnesium a měla jsem jich plnou hlavu. Chtěla jsem, aby mé logo bylo vizuálně podobné horám, které jsou mi tak blízké.

A tak vznikla značka ,, MAGO "

V roce 2021 jsem se stala maminkou. Na toto období jsem se neskutečně těšila. Sice ze začátku mi mateřství dalo zabrat, ale zanedlouho jsem si udělala svůj systém a mohla začít zase tvořit.

příběh 3

Založila jsem si proto e-shop, po kterém jsem odjakživa snila a začala ,,legálně" vyrábět :-).

Jelikož jsem duše tvořivá a nejsem schopná vydržet u jedné věci, začala jsem háčkovat kromě pytlíků i čepice, čelenky, kabelky, ledvinky, košíky a dokonce i plavky a mnoho dalších věcí, které mě zrovna napadly.

Dostala jsem tedy nápad, tvořit i video návody, podle kterých si ostatní lidé mohou uháčkovat daný stylový produkt. Mojí prací, tak ušetřím čas někomu jinému a hlavně zaručím jistotu toho, že se jednolivý produkt opravdu povede

 Myslela jsem také i na začátečníky a na lidi, kteří by si rádi něco uháčkovali, ale nevědí, jak na to....

Vytvořila jsem proto e-book zdarma

V e-booku jsem popsala úplné základy. Také vše co potřebujete, abyste mohli začít s háčkováním. Natočila jsem krátká videa, které vám pomohou pochopit základní techniky. S těmito základy jste poté připraveni vytvářet nepřebené množství háčkovaných výrobků

Video návody, které jsem pro vás natočila najdete v hlavním menu v sekci návody, kde si vyberete z jednotlivých produktů. Všechny návody jsou poměrně jednoduché, takže si troufám říct, že je zvládne i začátečník.

Pokud ale chcete už rovnou výsledný produkt, tak utíkejte na můj e-shop, kde najdete stylové produkty z mé dílny. Vždy je to originál a často je jen v jednom provedení, takže kdo dřív příjde...

Vaše Kačka Lyčka ♥

příběh 1

100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.