Háčkované srdíčko (zvládne i začátečník)

 

V tomto videu Vám ukáži, jak uháčkovat srdíčko. Tento návod je velmi jednoduchý a zvládne ho určitě i začátečník.

Srdíčko můžete využít hned několikrát. Můžete ho použít jako dekoraci a někde si ho pověsit anebo ho použít třeba jako záložku do knížky. Jelikož se nám blíží sv. Valentýn, můžete udělat tímto hand made výrobkem radost i někomu blízkému.

Pokud neumíte ještě háčkovat, nevadí! Vytvořila jsem pro Vás eBook zdarma, kde najdete základy háčkování. S těmito základy toto srdíčko určitě zvládnete !

Budu moc ráda, když se připojíte do mé soukromé skupiny na Facebooku. Zde bude místo pro Vaše dotazy a hlavně fotky Vašich výtvorů, které uháčkujete podle mých návodů. 

  • Na srdíčko jsem použila přízi Baby cotton XL od firmy Gazzal.

 

100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.