Návod na čepici Vagabund

Chcete se naučit něco nového a mít radost z vlastnoručně vyrobené čepice?  Tento návod na čepici je opravdu jednoduchý a rychlý! Potěšte někoho blízkého a nadělte ji třeba jako dárek pod stromeček nebo k narozeninám. Hand made dárek přece udělá vždy největší radost...

 Jak návod vypadá ?

  • Návod se skládá z jednoho výukového videa a krátkého průvodce, ve kterém se dozvíte, co vše budete k výrobě potřebovat + se dozvíte vzoreček pro výpočet správné velikosti čepice. Ve videu vám ukáži krok za krokem, jak jsem čepici Vagabund háčkovala. Video si můžete kdykoliv zastavit a nebo znovu pustit.

 

Proč je výhodné mít návod?

  • Pokud nechcete ztrácet zbytečně čas přemýšlením, jak si čepici uháčkovat, je samozřejmě nejlepší mít návod. Já jsem si dala práci s vytvořením návodu za Vás ! Vy už můžete rovnou tvořit a nad ničím dlouho nepřemýšlet. Navíc když máte návod, můžete si čepici uháčkovat opakovaně v různých obměnách a máte jistotu, že se Vám vždy povede.

Co když ještě neumím pořádně háčkovat ?

  • Nemusíte se toho bát. Pokud neumíte základy, stáhněte si nejdříve můj eBook zdarma. Podle eBooku se naučíte základy a poté zvládnete i tento návod.

Jak mi návod doručíte ?

  • Jelikož vše funguje elektronicky, návod po vytvoření objednávky a zaplacení, přijde na Váš e-mail. Návod je ve formě PDF souboru, kde naleznete průvodce a odkaz na výukové video.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.