Návod na háčkovanou ledvinku (z Bobbin 5 mm)

ledvinka1

Zrovna jsi narazila na tuto krásnou ledvinku a máš touhu si jí taky uháčkovat ? Super ! Mám pro tebe připravený návod. Možná tě ale trápí tyto otázky :

 

1) Neumím háčkovat, ale chtěla bych se to konečně naučit....

Mám pro tebe řešení!  stáni nejdříve můj eBook zdarma, ve kterém ti ukáži, jak na základy háčkování. Když se základy naučíš, rozhodně zvládneš i tento návod.

2) Nevím , jestli tento návod zvládnu...

Základy háčkování už sice ovládáš, ale nerada háčkuješ podle schémat či zdlouhavých psaných návodu ? Tak hoď tyto obavy za hlavu a pojď háčkovat zároveň se mnou. Návod je ve formě videa, kde ti ukáži, jak postupovat krok za krokem. Video si můžeš kdykoliv stopnout a nebo vrátit zpět.

3) Anebo jsi zkušená, ale jen si chceš ušetřit čas vymýšlením a chceš jít rovnou na věc ?

Dobře děláš! Využij ztrávený čas vymýšlením na něco smysluplnějšího a pojď se se mnou pustit rovnou na věc ! Pokud jsi už prozkoumala Pinterest s ledvinkami, ale nenašla jsi pořád ten správný návod, tak ti s tímto pomůžu. Tuto ledvinku jsem vyladila tak, aby byla nositelná pro každého a hlavně aby byla praktická. Já ji nosím snad všude...do ledvinky běžně schovávám telefon, peněženku, klíče a kapesníky a můžu vyrazit do ulic. Jelikož jsem maminka dvou dětí, velmi ocením mít vždy volné ruce.

 

  • A jak tedy návod vypadá ?

Návod je ve formě PDF. V souboru se dozvíš, které komponenty budeš na výrobu ledvinky potřebovat a kde je seženeš. Návod obsahuje dvě výuková videa. V prvním videu se naučíme, jak ledvinku uháčkovat a ve druhém videu se naučíme, jak všít zip, podšívku a jak ušít popruh.

  • Jak mi tedy bude návod doručen?

Jelikož vše funguje elektronicky, návod po vytvoření objednávky a zaplacení, přijde na tvůj e-mail.

100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.