Návod na háčkované plavky

plavky-

Chcete se naučit uháčkovat originální plavky, s kterými určitě u vody zazáříte ?

Jak návod vypadá?

Návod je sepsán v PDF souboru, kde najdete dva odkazy na videa. Ve videích Vám ukážu, jak postupovat krok za krokem až k vytvoření plavek. Není to ale vše! Dále jsem Vám sepsala tipy, jak si naměřit plavky přesně na vaší postavu. Takže Vám plavky sednou jako ulité.

Proč je výhodné mít návod?

Pokud nechcete ztrácet zbytečně čas přemýšlením, jak si plavky uháčkovat, je samozřejmě nejlepší mít návod. Já jsem si dala práci s vytvořením návodu za Vás ! Vy už můžete rovnou tvořit a nad ničím dlouho nepřemýšlet. Navíc když máte návod, můžete plavky háčkovat opakovaně v různých kombinacích a máte jistotu, že se Vám vždy povedou.

 

Co když ještě neumím pořádně háčkovat ?

Nemusíte se toho bát. Pokud neumíte základy, stáhněte si nejdříve můj eBook zdarma. Podle eBooku se naučíte základy a poté zvládnete i tento návod.

 

Jak mi návod doručíte?

Jelikož vše funguje elektronicky, návod po vytvoření objednávky a zaplacení, přijde na Váš e-mail.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.