Návod na háčkovanou čelenku s překřížením

 

20231217_145346

Chcete se naučit něco nového a mít radost z vlastnoručně vyrobené čelenky?  Tato čelenka je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji i úplný začátečník! 

 

Tuto čelenku si rozhodně zamilujete ! Je to ideální doplněk třeba ke kabátu nebo k nějaké elegantní bundičce. Navíc je  vyrobená z heboučkého materiálu, který je velmi příjemný a rozhodně vás nikde nebude kousat. O jaký materiál jde a kolik ho budete potřebovat se dozvíte v návodu. 

Jak návod vypadá ?

  • Návod je ve formě foto návodu, kde vám ukáži krok za krokem, jak si čelenku uháčkovat.
  • V návodu také naleznete, jaký materiál jsem použila a jakou velikost háčku zvolit.

 

Proč je výhodné mít návod?

  • Pokud nechcete ztrácet zbytečně čas přemýšlením, jak si čelenku uháčkovat, je samozřejmě nejlepší mít návod. Já jsem si dala práci s vytvořením návodu za Vás ! Vy už můžete rovnou tvořit a nad ničím dlouho nepřemýšlet. Navíc když máte návod, můžete si čelenku uháčkovat opakovaně v různých obměnách a máte jistotu, že se Vám vždy povede.

Co když ještě neumím pořádně háčkovat ?

  • Nemusíte se toho bát. Pokud neumíte základy, stáhněte si nejdříve můj eBook zdarma. Podle eBooku se naučíte základy a poté zvládnete i tento návod.

Jak mi návod doručíte ?

    • Jelikož vše funguje elektronicky, návod po vytvoření objednávky a zaplacení, přijde na Váš e-mail. Návod je ve formě PDF souboru.

 

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.