Jak změnit barvu nebo napojit další přízi ?

Krásný den! Dnes bych vám chtěla ukázat, jak změnit při háčkování barvu, popřípadě jak napojit další přízi, tak aby přechod byl krásně plynulý a nešel vidět

Pamatuji si, když jsem začínala háčkovat, s tímto jsem se nějakou tu dobu prala. Vždy jsem to buď spojila nějak uzlíkem a pak jsem buď sloupky dělala více přitáhnuté nebo povolné. Hlavně ať mi to vyjde, aby uzlík nešel vidět a zůstal na druhé straně. Pak jsem samozřejmě několikrát párala a zkoušela pořád dokola, než to prostě nějak vyšlo.

Když už mě opakované zkoušení přestalo bavit, začala jsem pátrat, jak na to. Na internetu jsem si našla jednoduchý způsob. Pak už to pro mě byla hračka a střídala jsem barvy o sto šest.

Dnes vám tedy ukážu, jak na to ! Není to vůbec složité :-). Abyste se to co nejdříve naučili, přichystala jsem pro Vás krátká videa pro snadnější pochopení. Ukážu Vám tedy střídání barvy /navazování příze u krátkých sl., polodlouhých sl. a dlouhých sloupků. Pokud ještě neumíte základy háčkování, nachystala jsem pro Vás eBook zdarma, kde je vše vysvětleno.

Budu moc ráda, když mi dáte vědět ve soukromé skupině, jakým způsobem měníte barvy vy, anebo jak vám to šlo podle mých videí.

 

Jak změnit barvu u krátkého sloupku?

↓↓↓

ZDE JE VIDEO NÁVOD

 

Jak změnit barvu u polodlouhého sloupku?

↓↓↓

ZDE JE VIDEO NÁVOD 

 

Jak změnit barvu u dlouhých sloupků?

↓↓↓

ZDE JE VIDEO NÁVOD