Čelenka Wool (velikost S)

Tato krásná čelenka vás rozhodně zahřeje, protože je vyrobena ze 100% přírodní ovčiny. Hned na první dotek si vlnu zamilujete. Je totiž neuvěřitelně měkká a vůbec nekouše.

599 Kč
Dostupnost: Skladem
Čelenka Wool (velikost S)
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
100% jedinečnost. Vždy jen pár kusů
Háčkované produkty vyrábím vždy jen po pár kusech v několika barevných variantách. Takže se nemusíte obávat, že například stejný produkt uvidítě ještě u někoho jiného.
Dáreček k nákupu
Dáreček k nákupu
K nákupu vám zabalím malý dáreček navíc ♥
Ručně vyrobeno
Ručně vyrobeno
Všechny háčkované produkty vyrábím s láskou a velkou precizností tak, aby opravdu dlouho vydžely a dělaly vám co nejdéle radost.
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Vyrobeno z udržitelných materiálů
Šnůry, ze kterých své výrobky vyrábím, jsou ze 100% recyklované bavlny. Šňůry v jakékoli fázi výroby nevyžadují použití barviv, vody ani chemických výrobků.

Detailní popis produktu

Něco o této vlně:

Vna je získávána z oveček, které žijí ve velmi příznivých podmínkách, pasoucí se na kopečcích v Peru. Obecně se ovčina vyznačuje vysokou výhřevností a také samočistící schopností.

Výrobky z ovčiny nemají moc rády vodu. Pokud to tedy není příliš nutné stačí čelenku jen vyvětrat na čersvém vzduchu. Pokud je čelenka opravdu špinavá, rozhodně ji nedávejte do pračky, ale přeperte velmi jemně v ruce ve vlažné vodě.

Co se týče sušení do sušičky ji nedávejte, ale stačí jí jen položit a volně nechat uschnout. Po vyprání a nebo sušení je totiž riziko, že by se čelenka scvrkla a to opravdu nechcete :D

 

Rozměry čelenky S:  šířka 25 cm, výška: 11 cm

Rozměry čelenky XS: šířka 24 cm, výška 11 cm

Velikostni-tabulka-celenky-new-design-